POSLEDNÍ UHRAZENÉ BALÍČKY V ROCE EXPEDUJEME 13.12. 2021, OSTATNÍ BALÍČKY POTÉ OD 3.1.2022

Sada pro šití Quiet book / komponenty bez výztuh a plstí

Kód: 5431
2 hodnocení
550 Kč
Skladem (6 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná jste si ze zvolených sad nevybrali... i to se může stát. Možná si chcete vybrat výztuhy i plsti zcela dle vašich preferenci, ale zkrátka ty drobnosti se Vám nechtějí klikat?

Chápu a ráda vám ušetřím čas, proto je tato sada zaměřená pouze a jen na drobnosti. Pokud byste rádi, třeba doladili barevně stuhy, pište nám vaše přání do objednávek, samozřejmě se vynasnažíme Vám vyhovět,

Malá Sada pro ušití quiet book obsahuje:

- Kolíčky, protože věšení prádla je jedna z oblíbených aktivity


- Korálky  tři druhy korálků s většími otvory


- Vazba, zvolila jsem vám takovou střední velikost, kterou používám já sama, je ideální. Nicméně, pokud ji v knize nevyužijete, jistě se bude hodit třeba na nějaký dárek pro Vaše blízké... šitý diář je také velice oblíbený a vy díky návodu zjistíte, že jej zvládnete raz dva za chvíli taky.


- Průchodky, háčky a očka (taková ta klasika, větší i menší průchodky, vše co v knize využijete)


- Tyl ( Vyhrajeme zlatého bludišťáka? :) kdo ví, možná jen roztřídíte barvičky, nebo ulovíte nějakou rybu, kdo ví, ale rozhodně se tyl bude hodit)

- Zrcadlová folie (zrcadélko princezen, nebo obličej sluníčka? Ať už pro ty velké, nebo ty malé zrcadlo se hodí vždy)


- Knoflíčky, stiskací knoflíčky (Berušky, jablíčka, barevné různě velké knoflíčky. Více knoflíčků k doplnění k objednání zde)


- Stuhy, šňůrky, knoflíky (Zde jde o takový mix barev, vždy se snažíme zařadit od každé barvy alespoň jednu, stejně, jako u knoflíčků převažuje mix velikostí, druhů..u stuh jsou zastoupeny vzorované, hlavně puntikaté, jednobarevné, gumičky, zkrátka vše co se do knih hodí..aneb každá švadlenka ví, že stuh a knoflíčků není nikdy dost, že? :) )


- Spony, magnetické zapínání, karabiny (Pejsek na vodítku, nebo květina na magnet i to lze s našimi komponenty ušít)


- Zipy (suché zipy, klasické zipy) - Suché zipy, ideální pro menší děti, mohou trénovat barvy, nebo jen přiřazovat tvary, suché zipy jsou základní, které u nejmenších použijete. Klasické zipy zase využijete na schovávačky, třeba pro berušku)


- Speciální pevná nit na šití knoflíčků, aby držely a nikdy ze stránek neutekly ;)


Uff! Jsme na konci...tak, co jdete do toho se mnou?