Vzhledem k současným opatřením a množstvím objednávek, počítejte prosím s prodloužením dodací doby, která může být 2-3 dny u položek, které jsou skladem. Položky na objednávku budou dodány dle daných dob dodání u nich uvedených. Osobní odběry lze realizovat po předchozí domluvě - kontaktujte nás v tomto případě prosím emailem.

Ronofix K 140g + 18g

Kód: 1961
Neohodnoceno
40 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
    \n
  1. \n

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový Ronofix 140+ 18 g/m2cena uvedená za 0,5mSložení: 56 % polyester, 14 % viskóza, 30 % axilatŠíře: 80cm

Výborně se hodí na vyztužení stránek QB, obvykle používaná zejména pro menší děti. Další využití je např. jako podžehlení vnitřní strany kabelek.
V čem je nový ronofix lepší? Je pevnější a má lepší plasticitu při prošívaní. 

Nažehlování:


♦ Nejideálnějšího spojení docílíte pomocí žehlícího lisu.

♦ Nažehlujte vždy bez napařování.

♦ Doporučujeme žehlit přes pečící papír - zabráníte tak poškození pohledové textilie.

♦ Doporučujeme nejprve vyzkoušet na malém kousku, jak výztuha na daný tip textilie chytá. Každá textilie a dokonce i barevný odstín se při nažehlování může chovat jinak.

♦ Pokud se nedaří zafixovat hned doporučujeme zvýšit tlak a čas působení. Nikdy nezvyšujte teplotu.V případě, že objednáváte větší množství lze zaslat srolované, avšak s ohledem na další objednané zboží. V případě menšího množství zažte, zda případné sklady nebudou vadit.POZOR - PŘI VOLBĚ DODÁNÍ ZBOŽÍ PŘES ZÁSILKOVNU, PŘI VĚTŠÍM ROZMĚRU, JAK 70CM, SE CENA ZA DOPRAVU ZDOVJNÁSOBUJE, KVŮLI NADROZMĚRNÉMU BALÍČKU. PŘI ZASLÁNÍ PŘES GLS ZŮSTÁVÁ CENA STEJNÁ. PAKLIŽE SI TEDY PŘEJETE ZASLAT VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ, JAK 3M SROLOVANÉ, VOLTE DOPRAVU GLS, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ PŘÍJDE ZBOŽÍ SLOŽENO, PŘÍPADNĚ ZÁKLADNÍ CENA DOPRAVY NAROLOVANÉHO BUDE NAVÝŠENA NA 120,- (SVŮJ POŽADAVEK UVÁDĚJTE V POZNÁMCE OBJ.).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: