POSLEDNÍ UHRAZENÉ BALÍČKY V ROCE EXPEDUJEME 13.12. 2021, OSTATNÍ BALÍČKY POTÉ OD 3.1.2022

Ronofix 140g + 18g + 18g

Kód: 4479
Neohodnoceno
65 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ronofix 100+ 18 g + 18g/m2(oboustranně nažehlovací výztuha)cena uvedená za 0,5mSložení: 56 % polyester, 14 % viskóza, 30 % axilatŠíře: 80cm

Výborně se hodí na vyztužení stránek QB, obvykle používaná zejména pro menší děti. Další využití je např. jako podžehlení vnitřní strany kabelek.
Nažehlování:♦ Nejideálnějšího spojení docílíte pomocí žehlícího lisu.

♦ Nažehlujte vždy bez napařování.

♦ Doporučujeme žehlit přes pečící papír - zabráníte tak poškození pohledové textilie.

♦ Doporučujeme nejprve vyzkoušet na malém kousku, jak výztuha na daný tip textilie chytá. Každá textilie a dokonce i barevný odstín se při nažehlování může chovat jinak.

♦ Pokud se nedaří zafixovat hned doporučujeme zvýšit tlak a čas působení. Nikdy nezvyšujte teplotu.V případě, že objednáváte větší množství lze zaslat srolované, avšak s ohledem na další objednané zboží. V případě menšího množství zažte, zda případné sklady nebudou vadit.POZOR - PŘI VOLBĚ DODÁNÍ ZBOŽÍ PŘES ZÁSILKOVNU, PŘI VĚTŠÍM ROZMĚRU, JAK 70CM, SE CENA ZA DOPRAVU ZDOVJNÁSOBUJE, KVŮLI NADROZMĚRNÉMU BALÍČKU. PŘI ZASLÁNÍ PŘES GLS ZŮSTÁVÁ CENA STEJNÁ. PAKLIŽE SI TEDY PŘEJETE ZASLAT VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ, JAK 3M SROLOVANÉ, VOLTE DOPRAVU GLS, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ PŘÍJDE ZBOŽÍ SLOŽENO, PŘÍPADNĚ ZÁKLADNÍ CENA DOPRAVY NAROLOVANÉHO BUDE NAVÝŠENA NA 120,- (SVŮJ POŽADAVEK UVÁDĚJTE V POZNÁMCE OBJ.).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení