Vzhledem k současným opatřením a množstvím objednávek, počítejte prosím s prodloužením dodací doby, která může být 2-3 dny u položek, které jsou skladem. Položky na objednávku budou dodány dle daných dob dodání u nich uvedených. Osobní odběry lze realizovat po předchozí domluvě - kontaktujte nás v tomto případě prosím emailem.

Předobjednávky

Nejprodávanější

Moje prvni leporelo kontrastni
 
175 Kč
Detail
leporelo pro nejmensi zviratka z farmy
 
80 Kč
Detail
2 položek celkem
Moje prvni leporelo kontrastni
175 Kč

Kontrastní leporelo s lesními zvířátky. Autorské a originální motivy z naší dílny jsou určeny nejmenším dětem do 6. měsíců. Panel určený na sešití je včetně zadní strany, stačí...

Kód: 15416
leporelo pro nejmensi zviratka z farmy
80 Kč

Bavlněný panel na ušití s motivem oblíbených zvířátek z farmy.

Kód: 9368

V této kategorii naleznete produkty, které lze před odesláním do tisku objednat. Lze si tedy závazně rezervovat daný počet kusů. Doba dodání je vždy 2-3 týdny od odeslání do tisku. Prosím sledujte vypsané termíny. Každý měsíc je objednávka do tisku zasílána dle uvedeného data. 

Do tisku jdou objednávky, které jsou uhrazeny do daného data. Od tohoto data dále jsou objednávky zařazeny k tisku na další měsíc. Uvedené termíny se mohou mírně lišit v souvislosti s epidemiologickou situací, situací v dopravě atd. 

 

objednávky uhrazené do 20.2.2021 --> termín dodání od 5.3.2021

Objednávky uhrazené do 5.3.2021 -->  termín dodání od 22.3.2021